2016 Harley Davidson Street 750 Test Sürüşü

2016 Harley Davidson Street 750 Test Sürüşü

Harley Davidson Street 750 ve iron 883 testi yaptım. street beklentilerin üzerinde ve 883 hayal kırıklığı oldu. iron testini yayınladığımda linki burada paylaşırım.
youtube.com/c/Bereñârı
instagram.com/berenarii
facebook.com/berenarii

motosiklet ağırlık vlog kanalı, motovlog youtube kanalım berenarı 🙂 ekseri izmir ve uşak’tayım. kanalımda motosikletler hakkında yalan yanlış bilgiler, fikirler ve paşa gönül odaklı motosiklet incelemeleri olabilir. olmaya da bilir. bana bir şeyler sormak için, bir şeyler öğretmek için, tavsiye için, eleştiri için instagram ve facebook sayfamdan mesaj atabilirsiniz. destek olmak isteyen videoları paylaşabilir.

About Craig Ballantyne 17043 Articles
I love anything to do with Harley Davidson and have two beautiful children and a beautiful partner. In my spare time i like building websites and love anything to do with the internet.

20 Comments

  1. Video kalitesi güzelleşmiş kamerayı değiştirdin herhalde. Ses kayıt Telefon mu yoksa kamerayamı kayıt yapıyon.

  2. Devir Saati dijital olarak var kilometre saatinin altındaki küçük ekranda gösteriliyor elciklerde o ekrandaki görüntüyü tripmetre felan değiştirmeye yarayan bi buton var pna basarsanız devir göstergesini ayarlayabilirsiniz

  3. Boşalması kolay dediğinde kapattım 🙂 Street750 yi sevemedim hiç shadow u getirseler bunu yer de. Honda Turkiye sağolsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.